• Неодамнешно
  • -22 %
925 Фунта Сребрена Круна Отвори Прилагодливи Прстени За Жените Дама Мода Накит Bijoux Femme JZ338

925 Фунта Сребрена Круна Отвори Прилагодливи Прстени За Жените Дама Мода Накит Bijoux Femme JZ338

DEN 166.00
DEN 212.16

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
jz338
Повод:
Партија
Обликотшема:
круна
Бренд Име:
TenJshunzhu
is_customized:
Yes
Материјал:
925 Sterling silver
Површината Ширина:
како Слика
Функција:
прстен

Најдобри понуди