• Неодамнешно
  • -35 %
Антички Сребрен Прстен Shellhard Мажите Прилагодливи Змеј Прстени Мода Накит anel masculino bague

Антички Сребрен Прстен Shellhard Мажите Прилагодливи Змеј Прстени Мода Накит anel masculino bague

DEN 38.00
DEN 58.08

Количина на стоки
Тековен


JA0022526
Спецификација :
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : Алуминиумски
3 бои за вашиот избор : Злато, Сребро, Бронза
Прстен Внатрешниот Дијаметар : 18mm
Викинг прстен, шармантна и привлечна за сите прилики
Одличен додаток и декорација за вашиот дневен и формална облека.
Убав подарок за вас и вашите пријатели.
Пакетот Вклучува :
1pc x Прстен
Answer : ___________________________ Note :
Поради рака мерење, има големина грешка за 1-3cm
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Други карактеристики

Метална боја:
Бронза, Сребро, Злато
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Број На Модел На:
прилагодливи змеј прстен
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Shellhard
Поставување Тип:
Никој
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Други
Метали Тип:
Други
Функција:
Други
Површината Ширина:
Други

Најдобри понуди