• Неодамнешно
  • -34 %
YAAMELI Пенливи Принцезата Свадба Прстени Чиста 925 Sterling Silver Циркон Лотос Цвет Дизајн на Накит За Жените Ангажман Подарок

YAAMELI Пенливи Принцезата Свадба Прстени Чиста 925 Sterling Silver Циркон Лотос Цвет Дизајн на Накит За Жените Ангажман

DEN 151.00
DEN 229.44

Количина на стоки
Тековен


Материјал : Сребрен,Кубен Циркон Боја : Како на Сликата покаже Големина : Слободен Големина( Прилагодливи) Состојба : 100% Сосема Нов

Други карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Бренд Име:
YAAMELI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
проверете детали
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Површината Ширина:
3мм
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
n

Најдобри понуди