• Неодамнешно
  • -19 %
Сунѓерот Студио Monitor Звучник Акустична Изолација Пена Isolator Влошки 30*20*4.5 cm 2 ПАРЧИЊА/SET O16

Сунѓерот Студио Monitor Звучник Акустична Изолација Пена Isolator Влошки 30*20*4.5 cm 2 ПАРЧИЊА/SET O16

DEN 160.00
DEN 197.28

Количина на стоки
Тековен


Сунѓерот Студио Monitor Звучник Акустична Изолација Пена Isolator
Влошки 30*20*4.5 cm 2 ПАРЧИЊА/SET O16
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет. Две-компонента дизајн направен од висока густина акустична пена, главно се состои од горниот и долниот две парчиња Помага да се трепет реминисценции и за намалување на вишокот рефлексии и одекот Подобрува вокал јасност и акустиката на вашата соба Идеален за употреба во студијата за снимање, домашни театри и караоке соба Намалување на говорникот глас quivered зрачи, звукот е повеќе вистинска, прецизна, е добар избор за вашиот Аудио студио изолација пена влошки се дизајнирани да се изолира студио следи acoustically, да се избегне нарушување resonances со површината на кој што стои, што резултира во значително подобрување на звук Спецификации : Материјал : Сунѓерот Боја : Црна Димензии : 30cmx20cmx4.5cm(L×W×H) Количина : 2 Компјутери/ 1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 2 Buc x Говорникот Сунѓерот Подлога

Други карактеристики

Тип:
Запечатување Ленти
Големина:
30*20*4.5cm (L*W*H)
Број На Модел На:
Говорникот Сунѓерот Подлога
is_customized:
Yes
густина:
Стандард
Бренд Име:
YIKAA
Материјал:
Сунѓерот
боја:
Црна
Количина:
2 Компјутери/ 1 Сет

Најдобри понуди