• Неодамнешно
  • -49 %
Американските луксузни сопствени високо квалитетни везови Затемнување завеси за Спалната соба windows classic вила завеси за Дневна Соба

Американските луксузни сопствени високо квалитетни везови Затемнување завеси за Спалната соба windows classic вила завеси

DEN 691.00
DEN 1354.08

Количина на стоки
Тековен

Пакет се вклучени : 1 парче x завеса или 1 парче x tulle ( Ако сакате исто како фотографија, ве молиме цел 2 парче .) 1) Ако не постои завеса големина сакате, ние може да нарачана завеси големина сакате, ве молиме да ни даде пораки 2) Ако ви треба да ја измените должината на завеса, ве молиме да ни даде порака при поднесување на цел Должина : Слободно да ја прилагодите, Max е 2.7 метар Совети : 1.Цената е за 1 парче на завесата или tulle. Завеса и tulle се продаваат одделно. 2.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина. 3.Завеса width= 2 пати прачка/железнички ширина. 4 . Не Се Вклучени : Tassel/Tieback/ Valance 5.Висина грешка на обработка е 1-3cm По обработка на ширина на секој дел од косата е 10-15cm 6. Сите предмети се за вистинска снимање. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку. На valance не е вклучена во цената, доколку имате потреба да контактирате со нас на 1 Со цел да обезбеди сопствени квалитетот на завеси ние треба 5-10 дена за вас внимателно да ги прилагодите на завеси, а потоа испрати 2 Поради царинење, Ние секогаш напишете вредност 20-100 американски долари. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачите одговорност 3 Кога ќе го примите пакетот ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидеме да ви помогнат да се реши, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезда фалат како награда, многу благодарен Повратни информации 1 Значи дека задоволството на клиентите е нашиот компанијата оператор на цели, ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас за прв пат, бидејќи временската разлика ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, ние ќе се обидеме да ви помогнат да се реши, ние се потпираат на е задоволството на Клиентите е успешен, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезда фалат како награда, многу благодарни 2 Добредојдени да се распрашува за трговија на големо цена на Резервни кога ќе го примите пакетот ако имате било какви прашања ве молиме прво Време да контактирате со нас ( cn1517787735axvm ) , ние ќе ви помогнат да се реши,Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезда фалат како што е нашата награда ви Благодариме.

Други карактеристики

Големина:
1PC W100cmL250cm, 1PC W150cmL250cm, 1PC W200cmL250cm, 1PC W250cmL250cm, 1PC W300cmL250cm, 1PC W350cmL250cm, 1PC W400cmL250cm, 1PC W450cmL250cm, 1PC W500cmL250cm
Обработка:
Grommets врвот, Молив Pleat, Куки врвот
Стил:
Европа
Материјал:
Крпа Завеса + Voile Завеса
Шема:
Извезена
Употреба:
Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Број На Модел На:
HH20179668128
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Флорални
Локација:
дневна соба
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Бренд Име:
HQYQJJHYR
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
боја:
СЛ.
Пакет Се Вклучени:
1 парче завеса или 1 парче tulle
Совети 1:
Завеса и tulle се продаваат одделно
Совети 2:
Ние suggust 2 парчиња за еден прозорец
Известување:
Tassel/Tieback/Valance не се опфатени
Апликацијата прилики:
Спалната Соба Дневна Соба И Кујна Врата, Прозорец
Типот На Прозорец:
Octagonal прозорец Bay прозорец Oriel прозорец француски прозорецот од Станот на прозорецот
Место на Потекло:
Кина
Крпа Завеса Материјал:
Сомот Полиестер
valance:
$ 70 по метар не е вклучена во цената

Најдобри понуди