• Неодамнешно
  • -31 %
200cmx 150cm DIY Flyscreen Завеса Инсекти Летаат Комарец Грешка Прозорец Мрежа Екран PTSP

200cmx 150cm DIY Flyscreen Завеса Инсекти Летаат Комарец Грешка Прозорец Мрежа Екран PTSP

DEN 66.00
DEN 95.04

Количина на стоки
Тековен

ИЛИ, можете да изберете да имате замена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Време На Испорака :
1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.Се применуваат екран материјал за кука лента.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1 x Прозорец на Екранот Мрежа
1 x Кука Лента 1.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ние само брод да се потврди цел адреси. Постојат NOEXCEPTIONS!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.!!
Вие едноставно cut & стави нашата лента на рабовите на вашиот прозорец рамка
Користи Метод :
1. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.Чисти прозорецот рамка,да се направи леплива-назад кука лента стап рамката стабилност. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Големина : 200cm x 150cm/150 X130cm
Кука Лента Големина : За 7 M
Боја : Како на сликата
Тежина : 84g/58g
Лесно да се вклопи и да се отстрани
Оставете го вашиот windows отворена уживате во свежа ладилникот за воздух
Не грижете се за Пајаци, Јакни, Комарци, муви, оси, грешки итн. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.

Други карактеристики

боја:
200cm x 150cm, 150cm x 130cm
Тип:
Вратата & Прозорецот На Екранот
Екран Пребивање Материјал:
Најлон
Бренд Име:
VKTECH
Фиксна Тип:
кука
Број На Модел На:
c3133 mosquitera puerta
Употреба:
прозорецот
Големина:
200cm x 150cm/150cm x 130cm
Тежина:
84g

Најдобри понуди