• Неодамнешно
  • -32 %
Европската Кралската Луксузни Везени Сина Затемнување Завеси За дневната Соба Чиста Tulle Drapes За Декорација Спална соба AG012&3

Европската Кралската Луксузни Везени Сина Затемнување Завеси За дневната Соба Чиста Tulle Drapes За Декорација Спална

DEN 809.00
DEN 1189.92

Количина на стоки
Тековен

Продавачот Ветување * Ажурирање на нови објекти во нашата продавница секојдневно. Ние НЕ сме ОДГОВОРНИ за загубени пакети. Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга. Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair, EMS, UPS-от, DHL, Fedex или Воздух Mail, според фактичката состојба .Завеса Width= 2 пати прачка/железнички ширина.
Совети :
1. Според нашето искуство, Обичај проверете парцели од страна на случаен избор, за 0. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса.Ако не сте задоволни со нашите производи,се надеваме дека ќе може да се поврзете со нас однапред,и ние ќе се потрудиме да ги реши вашите проблеми.Должина : Слободно да ја прилагодите, Max е 2.Цената е САМО за 1 парче завеса или tulle. На курирска служба товарни треба да се плати од страна на купувачот. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме contace нас веднаш, за понатамошна помош. Забелешки 1.ние плати висока внимание на секој клиент. Ако стоката се оштетени во транзит, ве молиме чувајте ја сета документација и пакување и контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот за враќа инструкции. Враќање & Exchange * Ако ние испрати на погрешен стил или погрешна боја, ние би можеле да ви вратат парите или reship. Ние не се одговорни за било обичај оданочување, доколку е применливо во некоја земја. Ве молиме да се води евиденција за вашето враќање следење на број.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина. Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број еднаш за вашиот пакет се испраќаат надвор,Транзит време варира со различни превозот методи. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.) во ЗАБЕЛЕШКА кога ќе се направи исплата. На помала декларирана вредност нема да се одрази на вкупната цена која ја плаќаат од страна на корисникот или пазарната цена за предмет, и можеби нема да биде погодна за оние земји со различни посебни тарифни стандард. * Ако имате било какви забелешки или сугестии,ве молиме контактирајте со нас. Не се Вклучени : Tieback/Tassle/монистра
6. далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку.

Други карактеристики

Големина:
W100cm X H260cm, W150cm X H260cm, W200cm X H260cm, W250cm X H260cm, W300cm X H260cm, W350cm X H260cm, W400cm X H260cm, W500cm X H260cm
Обработка:
4 Prongs Кука, Род Џеб Процес, Без Процес, Материјал, Се Повлече Pleated Лента, Претходно Биле Вклучени
Стил:
Европа
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Материјал:
Полиестер / Памук
Тип:
Општи Pleat
Шема:
Pleated
Формат:
јаже
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Техника:
Ткаени
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
Бренд Име:
Tiyana
Број На Модел На:
012
Шаблон Тип:
Флорални
Локација:
дневна соба
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори

Најдобри понуди