• Неодамнешно
  • -5 %
2017 Нов прозорец завеси за дневна соба луксузен чиста завеси за спалната соба 3d завеси за дете соба ден завеси за деца

2017 Нов прозорец завеси за дневна соба луксузен чиста завеси за спалната соба 3d завеси за дете соба ден завеси за деца

DEN 2271.00
DEN 2390.40

Количина на стоки
Тековен

6 метар( може да биде пократок)
5. Тоа ќе влијае врз нашата продажба, нашите приходи. Па ние да работат заедно за да се направи тоа право за вас. Ние ќе рефундирање на куповната цена, но не превозот и манипулативните трошоци. Плаќање 1. Ние прифаќаме замена или рефундирање во рок од 14 дена од денот на приемот.Мора да постојат некои мирис кога ќе се отвори на пратката, само стави го направи тоа на ветрот
тогаш мирисот ќе исчезне, благодарение толку многу
7. На враќање превозот ќе биде на ваш трошок и ќе исто така, да се ре-плати за размена повторно да биде транспортирана до вас. Ве молиме имајте во предвид дека предметите да се вратат мора да биде во НОВА состојба. Цената Не е Вклучено : Tieback/Tassle/ монистра. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на предмети! Повратни информации, Ние секогаш се добијат позитивни повратни информации. Сите предмети се за вистинска снимање. Ако сакате да ме остави негативни, ве молиме обратете ми се на прво место.
14
Карактеристики :
Предмет : прозорец завеса
Материјал : памук и лен
Тип : корејски
Модел : печатени во боја
Пакет се вклучени :
1 парче x завеса
Големина : 130 cm x 260 cm (висина може да биде пократок)
(таму ќе биде околу 5-10cm грешка растојание по шиење)
Обработка : лента со куки (слободни)
ако сакате прстени/отворот/удар, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се купи! ви благодариме!
Совети :
1. ви благодариме многу.Завеса Width= 2 пати прачка/железнички ширина.Цената е за 1 парче на завесата. Бидете сигурни дека вашите детали адреса и име и презиме во alibaba е апсолутно точно. И негативни повратни информации е навистина лошо за нашата alibaba продавачот. Дизајнот е отпечатена, па подобро е да не се мијат со машина, се мијат рака малку
Подобар избор е да се користи двојно пати plaid, кој изгледа подобро
0*260cm 3 D flo Превозот Преку Кина Пост Пошта , ќе биде за 7-45 работни денови во вашата земја. се надеваме на вашето разбирање. Услуги на клиентите добредојдени се сите трговија на големо нарачки/барања и ние можеме да снабдување речиси било каков поредок од една десетина за да Илјади, ако треба, ве молиме контактирајте со мене, јас ќе понуди еден трговија на големо цена, благодарение. Се надевам дека ќе може да се разбере.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина. Ние брод на адресата наведена од страна на alibaba. Сите плаќања мора да се направи во рок од 7 дена по аукција е затворена.

Други карактеристики

Големина:
130 cm x 260 cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Материјал:
Полиестер / Памук
Тип:
Општи Pleat
Број На Модел На:
3d прозорец завеса
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Техника:
Ткаени
Локација:
дневна соба
is_customized:
Yes
Бренд Име:
tanmeluo
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Стил:
Јапонски и корејски
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Применливи Прозорец Тип:
Заливот Прозорецот
Шема:
Молив
Формат:
s куките

Најдобри понуди