• Неодамнешно
Природни Scalloped Valances Прозорец Третмани-NICETOWN Затемнување Табот Врвот Краток Завеса за Бања / Кујна Прозорец,52W x 18

Природни Scalloped Valances Прозорец Третмани-NICETOWN Затемнување Табот Врвот Краток Завеса за Бања / Кујна Прозорец,52W

DEN 1053.60

Количина на стоки
Тековен

Прозорец Третмани Затемнување Valances за Спална соба-NICETOWN Оркестарот Солидна Боја Scalloped Valances,52 x 18 Инчи,Морнарско Сина,Сет од 2 Полиестер Увезени ПАКЕТ СОДРЖИНА : NICETOWN род џеб valance се продаваат како 2 панели,Секој панел има 7 назад јазичиња,мерење 52" широк од 18" долго. ФУНКЦИЈА : Valance карактеристики класичен scalloped трим дното,блок доцна попладне сонцето, но не и целосно ги отстрани поглед. СПЕЦИЈАЛЕН МАТЕРИЈАЛ : Мека tiple-ткаени технологија ткаенина,истата ткаенина на двете страни, висат благодатно од назад табот. КАРАКТЕРИСТИКИ : Табот-топ valance,се вклопува завеса прачки до 3" во дијаметар. За НЕГА на НАСТАВА : Машина перат,висат да се исуши,топло железо ако е потребно.

Други карактеристики

Големина:
W52L18inch W130L45cm
Обработка:
Во Табот На Врвот
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Локација:
Кујна
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Завесата
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Ткаени
Инсталација Тип:
Страна Инсталација
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Бренд Име:
NICETOWN
Стил:
Европски и Американски Стил
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Шема:
Предиво Обоена
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Материјал:
100% Полиестер
Формат:
Во Табот На Врвот

Најдобри понуди