• Неодамнешно
Helen Завеса Поставите Луксузни Сомот Црвени Завеси За Дневна Соба Европската Valance Завеси За Спалната соба Монистра Завеси HC303

Helen Завеса Поставите Луксузни Сомот Црвени Завеси За Дневна Соба Европската Valance Завеси За Спалната соба Монистра

DEN 6300.00

Количина на стоки
Тековен


Helen Завеса Поставите Луксузни Сомот Црвени Завеси За Дневна Соба Европската Valance Завеси За Спалната соба Монистра Завеси HC303 Совети :
●На пример ,цел ширина 100cm ,ќе се добие : valance ширина 100cm*1piece ,завеса ширина 100cm*2panels ,не tulle
●Големина : Wзначи ширина, Hзначи Висина
●Не се Вклучени : завеса прачка /песна
●Ве молиме овозможи мало отстапување (1-3cm) поради hemming.
●доколку големината не е погоден за вас ,ве молиме контактирајте со мене Опис :
●Луксузни royalblue боја и Европски стил се направи сте дома повеќе посебни
●Дебели кадифени ткаенини помага во намалување на светлината и бучава
●Светла боја ви помага да го одржувате вашиот дом ладилникот во летниот и во потоплите, и во зима
●Блокови светлина и бучава за подобра ноќен сон

Други карактеристики

Големина:
Window Width 100cm, Window Width 150cm, Window Width 200cm, Window Width 250cm, Window Width300cm
Број На Модел На:
HC303
Локација:
прозорецот
Стил:
Европа
Бренд Име:
helen завеса
Употреба:
Кафуле,Хотел,Дома
Тип:
Општи Pleat
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Материјал:
Кадифени Ткаенини
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Ткаени
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шема:
Предиво Обоена
Формат:
Tieback
боја:
Црвена
Ткаенини:
Сомот
Пакетот Вклучува:
2 панели завеса +1 парче valance
не вклучуваат:
внатре tulle
Монистра и Tassels:
Вклучуваат
Стандардна висина :
260cm
Стандардниот процес Valance :
со велкро врвот
Стандардно Завеса процес:
Куките
ДАНОК:
Купувачите Одговорност
За сопствени направени :
ние може да обичај прави

Најдобри понуди