• Неодамнешно
  • -40 %
Хоризонтална Шарени Завеси Tulle за Дневна Соба Прозорец Завеси за Спалната соба Модерна Завеси за Дневна Соба Шарени Tulle

Хоризонтална Шарени Завеси Tulle за Дневна Соба Прозорец Завеси за Спалната соба Модерна Завеси за Дневна Соба Шарени

DEN 518.00
DEN 864.00

Количина на стоки
Тековен


Обработка начин :
Пакет се вклучени :
1 парче x tulle
Совети :
1.Цената е за 1 парче tulle.
2.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина.
3.Завеса Width= 2 пати прачка/железнички ширина.
4. Максимална ширина е 2.9 метар
5. Ве молиме овозможи мало отстапување (1-3cm) поради hemming.
6. Сите предмети се за вистинска снимање. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку.
Плаќање
Можете да платите користејќи Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер.
Испорака
Ние ќе ја испрати на производот во рок од 5-10 дена откако вашата уплата е завршен. Ние секогаш користете ПРОЗОРЦИ/Fedex/DHL/ТНТ/SF express/Русија Експрес-SPSR.
Поради царинење, Ние секогаш напишете вредност 20-50 американски долари.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачите одговорност.
ПОВРАТНИ информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за да ги реши сите проблеми.
Било каков проблем, само да не контактирате директно. Порака Трговец : (Tina)

Други карактеристики

Големина:
W100cmXL200cm, W100cmXL250cm, W150cmXL250cm, W200cmXL250cm, W250cmXL250cm, W300cmXL250cm, W350cmXL250cm, W400cmXL250cm, W450cmXL250cm, W500cmXL250cm, W600cmXL250cm, W550cmXL250cm
Обработка:
Род Џеб, Молив Pleat, Куки Врвот, Метал Grommet Врвот
Локација:
прозорецот
Тип:
tulle
Употреба:
Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Стил:
Лента
Формат:
јаже
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Број На Модел На:
THF-101-JBTWS
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Шарени
is_customized:
Yes
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Бренд Име:
ELKCA
Шема:
Предиво Обоена
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Материјал:
100% Полиестер
Тип На Објект:
прозорецот завеси
Функција:
Декорација
Состојка:
спојувањето
Шема:
хоризонтални ленти
Стил:
Модерната завеси
ДАНОК:
Купувачите Одговорност
Вклучени:
1pc tulle
Земја на потекло:
Кина
Макс. Должина:
2.7 метар

Најдобри понуди