• Неодамнешно
  • -42 %
Светло Сина Сребро-тема Памук Везови Спалната соба Прозорец Екрани Остава Tulle Завеси За Дневна Соба Прозорец Ролетни AP055-40

Светло Сина Сребро-тема Памук Везови Спалната соба Прозорец Екрани Остава Tulle Завеси За Дневна Соба Прозорец Ролетни

DEN 348.00
DEN 600.00

Количина на стоки
Тековен

Порака Трговец : cn900900042 (ЕЈМИ)
Како Да Се Користи 4-Prong Кука :
.
• Вдовица Lenght = B/C/D (До Вас )
3. Завеса Ширина
Ние препорачуваме да изберете завеса ширина 2 пати пошироки од ширината на северниот пол или песната за да се создаде набори. На tulle Може да Се Мијат Со Рацете Нежно , не Може да Се Мијат Со Машина !!!
3.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ако имате пол, ве молиме да се измери растојанието помеѓу finials ( со исклучок на thefinials ).
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. На пример, ifthe пол ortrack е 40 инчи, а потоа одберете завеса ширина од 80 инчи. Види слика на лево.
• Вдовица Завеси Width =2 x (Двапати на северниот пол или Песна Ширина)
• Ако вашиот прозорец завеса ширина е повеќе од 3 метри , Ние предлагаме Две Парчиња за целата завеса .
Било каков проблем, само да не контактирате директно.
Плаќање
Можете да платите користејќи Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер, и така натаму. W= Ширина, H= Висина
4.
Испорака
Откако ќе го поставите цел ,Ние ќе ја испрати на производот во рок од 3-7 дена откако вашата уплата е завршен.
ние, исто така, обезбедува која Било големина прилагодено завеси. Curta во L ength
Различни завеса видови имаат различни мерни методи. Види слика на лево.
Пакет се вклучени :
1 парче x voile
Совети :
2. Ние прифаќаме Нарачана. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на завесата може да биде малку поинаква од боја прикажано на фотографијата. Ние можеме да работиме заедно за да ги реши сите проблеми. Цената не вклучува завеса род, железнички, монистра, чипка и tieback.
Ако имате некоја песна, мерење на вкупната должина на патеката.
• Доколку големината не е погодна за вас, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме овозможи 5-10cm грешка, бидејќи на прирачник за мерење. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Место на ред & Плати
Ако сакате да ја смените должина, ве молиме оставете порака, било колку Помалку од 270cm .
ЗАБЕЛЕШКА : Ако изберете стил ④ "Само Материјал" што значи дека само ќе се добие Материјал ,треба да се шие тоа во вашата сопствена земја .
ПОВРАТНИ информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.

Други карактеристики

Големина:
1pcs W100CM X H260CM, 1pcs W150CM X H260CM, 1pcs W200CM X H260CM, 1pcs W250CM X H260CM, 1pcs W300CM X H260CM, 1pcs W350CM X H260CM, 1pcs W400CM X H260CM, 1pcs W500CM X H260CM, 1pcs W100CM X H200CM, 1pcs W100CM X H160CM
Обработка:
Кука, Род Џеб Процес, Само Суровини, Се Повлече Pleated Лента, Grommet Врвот
Локација:
прозорецот
Тип:
tulle
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Материјал:
Полиестер / Памук
Број На Модел На:
WP055
Шема:
Извезена
Стил:
Пастирски
Формат:
јаже
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Техника:
Ткаени
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
is_customized:
Yes
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Бренд Име:
AiFish
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шаблон Тип:
лисја

Најдобри понуди