• Неодамнешно
  • -23 %
OOTDTY Протокот Метри Barb 1/4PT 0.15 MPA Проток Метри Гас Аргон AR/CO2 Регулаторот Заварување 7mm MY5_10

OOTDTY Протокот Метри Barb 1/4PT 0.15 MPA Проток Метри Гас Аргон AR/CO2 Регулаторот Заварување 7mm MY5_10

DEN 190.00
DEN 246.72

Количина на стоки
Тековен


Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : Пластични & Метал
Боја : Clear & Злато
7mm Barb 1/4 PT 0.15 MPA Проток Метри Гас Аргон Регулатор на заварување, Заварување
Barb конектор : 7mm
Тема : 1/4 PT
Притисок : 0.15 MPA
Прилагодливи опсег : 1-25 L/Min
Температура : 20°C
Количина : 1 КОМПЈУТЕР
Answer : ___________________________ Note :
Таму може да биде 0-1cm грешки поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мала грешка на мерењето.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
Пакетот вклучува :
1 x Проток Метри
'

Други карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
Протокот Метри
Мерен Опсег:
Прилагодливи опсег
Спојување Тип:
Лактите

Најдобри понуди