• Неодамнешно
  • -43 %
Tanpell ремени пром фустан елегантен кралска сина beaded ракави кат должина линија фустани жените партија формално матурска вечер gown

Tanpell ремени пром фустан елегантен кралска сина beaded ракави кат должина линија фустани жените партија формално матурска

DEN 1974.00
DEN 3463.68

Количина на стоки
Тековен


Tanpell ремени пром фустан елегантен кралска сина beaded ракави кат должина линија фустани жените партија формално матурска вечер gown

Други карактеристики

боја:
Црна
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Бренд Име:
tanpell
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Број На Модел На:
364449
Моден Елемент:
Бонбони боја
Декорација:
Beading
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер,Најлон,Spandex,Памук,Rayon
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Деколте:
Душо
is_customized:
No
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Половината:
Природни
Повод:
Сезоната:
Деколте:

Најдобри понуди