• Неодамнешно
  • -9 %
Фабриката за продажба HNTD 50 Сериски Пати тип 24V Стабилна светла 3 LED Боја Предупредување светилка машинската работи укажува светлина

Фабриката за продажба HNTD 50 Сериски Пати тип 24V Стабилна светла 3 LED Боја Предупредување светилка машинската работи

DEN 1136.00
DEN 1248.00

Количина на стоки
Тековен


Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до 20 работни дена. На флексибилна структура на производи, имаат различни монтажа стапка (тапан, род тип, виткање, L) 3. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 5 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Може да биде било изглед и функција на развој и производство на клиентот аларм светилка серија Гаранција : една година замена, две години гаранција. Земјите како што се следниве : сад,Велика Британија;Австралија; Brazil;Canada;Italy;Turkey;Spain;Malaysia;France;Russia;Sweden;New Zealand;Norway;Switzerland;Japan;Thailand;Ireland;Israel;Belgium;Poland;Јужна Кореја;Австрија;Германија;Данска;Сингапур. Ве молиме контактирајте ме пред да го вратите.
Ако предмети е неисправна на 3 месеци, ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите неисправни предмети.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Како можам да се плати за мојата купување цел ?
A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање : со Кредитна картичка,Aliexpress, Зачувам,Pay Pal,Western Union,Т/Т. Може да се прилагоди на различни ѕвонење, јачина на глас, звук на алармот на музика 5. Други Земји и пакет над 2kg,купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. Сите видови на не-стандарден напон и контрола на владата 2.
Фабриката за продажба HNTD 50 Сериски Пати тип 24 V Стабилна светла 3 LED Боја Предупредување светилка машинската работи укажува светлина
Спецификација : име на Производ : Led педалата за инструментално машина за Дел број : ТД-50-3-Z Поставка : ТД - 50-3 - Z - C - DC24 V - заеднички катоден (Стабилна светлина) ве Молам, ве молиме имајте на ум ние, исто така, имаат и други напон ако треба , како што 12v ,36v ,110v ,220v , ако треба, ве молиме оставете порака ,ви Благодариме.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Led предупредување светлина карактеристики : 1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Други карактеристики

Употреба:
Индустриски
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
ТД-50-3-Z-C-24V
Бренд Име:
JIAKMJ
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Напон:
110-240V
Карактеристики:
3 Боја / стабилен светла / Z пати тип / Ѕвончето/24V
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
1 години
is_customized:
Yes

Најдобри понуди