• Неодамнешно
  • -20 %
МИКС 4kinds ЕУ НИ plug 1W исус led сијалица ноќ светла со мало пакет ac210-235v

МИКС 4kinds ЕУ НИ plug 1W исус led сијалица ноќ светла со мало пакет ac210-235v

DEN 460.00
DEN 575.52

Количина на стоки
Тековен


Објаснување :
НИ сини= НАС plug емитуваат сина боја
ЕУ сини= ЕУ plug емитуваат сина боја

Други карактеристики

боја:
НИ црвено, ЕУ црвена, ЕУ сино, НИ сина
Тип На Објект:
Индикатор Светла
Напон:
220V
Број На Модел На:
na
Бренд Име:
човековите осветлување
боја:
црвена сина

Најдобри понуди