• Неодамнешно
КОЧАН LED Батерија Работа Светлина Магнет Светилка со Кука Виткање Факел Светилка W52 Црна

КОЧАН LED Батерија Работа Светлина Магнет Светилка со Кука Виткање Факел Светилка W52 Црна

DEN 468.48

Количина на стоки
Тековен

Функција :
Пластични школка завиткани во слој од саѓи, се чувствуваат добро, не се лизга.
Доаѓаат со магнет и кука, Виткање дизајн, лесно да се користи во мал простор во внатрешноста.
Висок КОЧАН LED,Ниска КОЧАН LED,LED,Црвено светло,Флеш Црвено светло; 5-различни начини на осветлување за да ги задоволат вашите осветлување потреби.
LED светилки, зелена енергија, заштеда на енергија и заштита на животната средина, употреба на подолго време
Производ параметри :
Сијалица : 1xled Факел +1x USB Кабел
Материјал : пластични+метал
Големина на :
Голема : 14.8*4.7 cm
Тежина : 145g
Напојување : вграден-во батеријата 1800 MAH
Пакет Се Вклучени :
1x LED светлина
1x USB Кабел
Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Други карактеристики

боја:
Црна
Бренд Име:
XProject
Е Светилки Вклучени:
No
Употреба:
За итни случаи

Најдобри понуди