• Неодамнешно
  • -12 %
За Optoma HD141X боја тркала (НОВИ) Оригинални DLP Проектор Боја Боја Тркала Модел 1pcs

За Optoma HD141X боја тркала (НОВИ) Оригинални DLP Проектор Боја Боја Тркала Модел 1pcs

DEN 2534.00
DEN 2880.00

Количина на стоки
Тековен


Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 110-240 V Апликација : Комерцијални,Затворен,Отворено,Професионални Бренд Име : EIKI Просечен Живот (часот) : 3000 Гаранција : 180 денови Број на Модел : HD141 X боја Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копното) се Користи Место : Владата систем за домашно кино, Училиште, итн. Проектор Употреба : Состанок предавање лекција прикажување на филмови итн.

Други карактеристики

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
HD141X боја

Најдобри понуди