• Неодамнешно
  • -12 %
1pcs АЊО 180/230 E20.6 СВЕТИЛКА MSD Platinum 7R, Замена на сијалицата Osram 230W Sharpy Движи главата зрак светлина, крушка фаза светлина

1pcs АЊО 180/230 E20.6 СВЕТИЛКА MSD Platinum 7R, Замена на сијалицата Osram 230W Sharpy Движи главата зрак светлина,

DEN 1478.00
DEN 1680.00

Количина на стоки
Тековен


Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : Ањо-Светилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : 7 R АЊО 180/230 E20.6 Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 2000-3000
Ви благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг.

Други карактеристики

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
7R MSD

Најдобри понуди