• Неодамнешно
  • -20 %
Високо-прецизен дигитален мерач на притисок GM510/GM511/GM520 микро-мерач на притисок диференцијални притисок метар Воздух мерач на притисок

Високо-прецизен дигитален мерач на притисок GM510/GM511/GM520 микро-мерач на притисок диференцијални притисок метар Воздух

DEN 2270.00
DEN 2837.76

Количина на стоки
Тековен


Високо-прецизен дигитален мерач на притисок GM510/GM511/GM520 микро-мерач на притисок диференцијални притисок метар Воздух мерач на притисок
Ве молиме Имајте на ум : Не inclued батеријата
пакет листата :
1 x Притисок manometer
1 x англиски упатство
4 x Пластични цевки
1 x USB кабел
1 x Боја кутија
1 x Софтвер на CD
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по имаме успешно примено вашето плаќање.
3. Ние нудиме редовни Пост Воздух Mail и да се постави бесплатен превозот методи.
4. Бидејќи трговијата се транснационални, како и воздухопловната е најевтиниот превозот метод, тоа ќе биде потребно долго време за испорака. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме изберете ја Изразат и да ја плати таксата.
5. Ние не сме одговорни за вашите Царина.
1. Ако предмети се наоѓаат во лоша состојба кога се примени, ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние може да се вратат парите или да се препратат на нови една за вас.
2. Ако не сте задоволни со производот, бидејќи на личен избор, може да се врати кај нас во рок од 7 дена. Вие треба да се обрне на товар.
3.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
1.12 месеци гаранција
2.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објект или со квалитет проблем,ве молиме контактирајте со нас,ние може да понуди враќање или ја гаранција но, ве молам да понуди докази за да се покаже проблемот активно.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Други карактеристики

Притисок Опсег:
GM510, GM511, GM520
Бренд Име:
OUTEST
Dial Дијаметар:
1.9 Инчи & Под
Дисплеј Тип:
Дигитални
Макс Мерен Опсег:
49 PSI & Под
Број На Модел На:
GM510/GM511/GM520
Објектот:
Дигитален LCD Притисок manometer
Мерен Опсег:
+/-10KPa-25KPa
Екранот:
LCD дисплеј
Батеријата:
4*1.5 V AAA батерии(Не се вклучуваат
Точноста:
+/-0.25%-0.3% FSO(25degree)

Најдобри понуди