• Неодамнешно
  • -9 %
Брзо DHL rgb 16 бои батерија управувана led светло со далечински управуван

Брзо DHL rgb 16 бои батерија управувана led светло со далечински управуван

DEN 1913.00
DEN 2102.40

Количина на стоки
Тековен

Квалитетот се спореди со друг добавувач : 1) Led диоди : наше 38leds, друг добавувач 16leds помалку или 2) Batteyr : наше 4500m Ah, друг добавувач 1600m Ah 3) Wireless, Батерија, Водоотпорен, RGB 16 бои, далечински управувач . Ако ви се допаѓа под маса осветлување, ве молиме изберете го најдоброто!!!
Itme Детали
Еден Сет Вклучуваат ( светилка, адаптер, далечински управувач)
Секоја Светилка Со 16 Бои Промени, Супер Светло!!
Детали & Како Да Се Наплатат
Пакување Детали
Адаптери За Различни Земји
Се користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел
1) 100% водоотпорни, УВ-доказ за коцка, топка, маса, стол, итн.
2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.
3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.
4) Бесплатно 6 часа, работната 8-12 часа.
5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.
За Превозот
1. Превозот цена на веб страната е само за референца.
2. Имаме превозот за : Fed Ex / DHL / EMS / ТНТ / ПРОЗОРЦИ и др
3. Превозот време, Вообичаено 7 дена се прима.
4. Добредојдовте да контактирате со нас за испорака детали.
Vcan Фабрика
Remotre Контрола
CE, ROHS Сертификати
Информации За Контакт
2015 година Нови Супер Светло Безжичниот Водоотпорен RGB LED Батеријата Rech argeable Светлина Со Далечински Управувач / 38 Led диоди Супер Светло Батерија Управувана Cordless Батерија Водоотпорен RGB Светлина Кит/ батерија управувана led светло далечински управуван

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Батерија
Тип На Објект:
Рефлектори
Лумен:
250
полнач:
Батерија
Тело Материјал:
Пластични
Зум:
No
Wattage:
4.5W
Тип На Батерија:
Директни полнење
сертификација:
CCC,CE,FCC,ГШ,RoHS,ССА,УЛ
Водоотпорен:
Yes
боја:
Повеќе
Осветлување Растојание:
< 50 m
Префрлете Го Режимот:
Одзумирате
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Функција:
Шок Отпорни
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
Тип На Светилка:
Yes
Извор На Светлина:
led светло
Модел на LED Монистра:
Батерија
Напон:
100-240V
боја:
RGB 16 бои
Водоотпорен:
100%, IP68
моќност:
4.5 W
Примена:
дом, градина, хотел, бар, партија
Полнење:
6 часа
Работа:
8-12 часа
Големина:
Dia120mm
LED компјутери:
38 супер-светли led диоди
Wattage:
4.5

Најдобри понуди