• Неодамнешно
  • -7 %
Yiwi решетки G 40 лист А5 А6 Обоени Спирала Лаптоп Refills 6 дупки Diario Врзивно Хартија за Filofax Излет Внатрешните Страници

Yiwi решетки G 40 лист А5 А6 Обоени Спирала Лаптоп Refills 6 дупки Diario Врзивно Хартија за Filofax Излет Внатрешните

DEN 303.00
DEN 326.40

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Големина:
A5, A6
Страна Обврзувачки Режим:
Спирала
Употреба:
подарок
Стил:
Печатени
Со Заклучување:
No
Бренд Име:
yiwi
Маска Цврстина:
Мека Copybook
Стил:
Креативни Трендови
Внатрешните Страници:
40 Листови
Употреба:
Патување Весник
Маска Материјал:
Хартија
Тип:
Додатен Трудови

Најдобри понуди