• Неодамнешно
  • -5 %
Креативни тренд Личен Дневник notepad Б5 Лаптоп Училиштето Тетратка училиште-материјали 30Sheets Студент Материјали за Статистика

Креативни тренд Личен Дневник notepad Б5 Лаптоп Училиштето Тетратка училиште-материјали 30Sheets Студент Материјали за

DEN 164.00
DEN 172.80

Количина на стоки
Тековен


започнете со Шиење Notepad мека копија лаптоп дневник книга Обврзувачки : На конци Член на Хартија : 30 Листови Nevin материјали : Хартија Nevin хартија тежина : 125 (г) Член Paper Size : 18 * 25cm Белешки : Бидејќи светла, фотографска опрема, и да се прикаже, боја може да се разликуваат, боја во вид преовладува.
Цел за детали
1.Ве молиме изберете заинтересирани предмети за вашата нарачка.
2.Ве молиме оставете ги на располагање адреса,e-mail,лице за контакт,особено контакт телефон,тоа е многу важно,ние ќе се задржи во допир со тебе во врска со пратката.
Испорака детали
1.Ние брод светот.
2.Ние ќе брод наредби во рамките вети време.
3.Бесплатни HK пост воздух mail,Нормално испорача време е за 20~45 дена до вашата врата, оваа услуга е завршен од страна на двете Кинеската поштата и вашиот локален поштата.
4.Ако possibe, ние силно препорачуваме да користите DHL изразување на зедницата, нормално време на испорака е околу 3-6 работни дена до вашата врата.
5.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш предмети up – не мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија
На дознака
1.Може да се направи исплата на нашата онлајн aliexpress продавница со безбедноста Зачувам.
2.Вие исто така може да e-mail вашата нарачка и за нас и плаќаат со Western Union или Банкарски Пренесување по добивање на нашата сметка.
Пакет детали
1.Користете Меур Торба да се спакуваат и потоа OPP вреќа пакет по парче,неколку парчиња по голема OPP вреќа.
2.Ако вашата цел количество е над 50pcs,ние ќе ги искористиме картон за надворешниот пакет за вас.
Повратни информации
1.Како што повеќето луѓе се свесни, Ali Express функционира на повратни информации систем која е клучна во градењето и воспоставување доверба меѓу купувачи и продавачи слично.
2.Ние секогаш се остави позитивни повратни информации за нашите ценети клиенти и се надевам дека ќе го стори истото за нас, ако сте среќни со вашиот купување и нашите услуги.

Други карактеристики

боја:
случаен боја
Страна Обврзувачки Режим:
Крои Обврзувачки
Употреба:
подарок
Употреба:
Меморандуми Дневно
Стил:
Печатени
Со Заклучување:
No
Тип:
Дневник
Стил:
Креативни Трендови
Маска Цврстина:
Мека Copybook
Бренд Име:
Што jugal
Маска Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
1251
Внатрешните Страници:
30 Листови

Најдобри понуди