• Неодамнешно
Kawaii Еднорог Преносни Ротирате Мемо Подлога Лепливи Белешки Училиште Канцеларија Снабдување Notepad Студент Канцелариски 80 Страници

Kawaii Еднорог Преносни Ротирате Мемо Подлога Лепливи Белешки Училиште Канцеларија Снабдување Notepad Студент Канцелариски

DEN 79.20

Количина на стоки
Тековен


За нарачки Без Следење на Информации, Освен ако не Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
За нарачки > $6,Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail со Валиден Следење на Број.
За нарачки >300,Слободни Изразат Испорака преку EMS/DHL/Aramex итн.(Освен Некои Далечна Земја)
Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Хартија . Тежина За : 30g. Боја Како На Сликата. Големина 7*8cm. Пакување Листа : 1 пакет. Answer : ___________________________ Note :
Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ
поради боја приказ на различни монитори.

Други карактеристики

Стил:
Мемо Влошки
Бренд Име:
treein уметност
Функција:
Декорација
Функција:
Самолепливи
Лепило Или Не:
Yes
Магнетизам:
No
кориснички:
Yes
Број На Модел На:
VI-Y35

Најдобри понуди