• Неодамнешно
  • -38 %
Новата Симпатична Агол суштества Индекс Белешки Пост-тоа Мемо Подлога Лепливи Белешки за Кодови Лаптоп Канцелариски Забелешка Хартија Налепници Училиште Материј

Новата Симпатична Агол суштества Индекс Белешки Пост-тоа Мемо Подлога Лепливи Белешки за Кодови Лаптоп Канцелариски Забелешка

DEN 33.00
DEN 53.28

Количина на стоки
Тековен


Опис на Нови Симпатична Агол суштества Индекс Белешки Пост-тоа Мемо Подлога Лепливи Белешки за Кодови Лаптоп Канцелариски Забелешка Хартија Налепници Училиште Материјали
Спецификации :
Материјал : Papery
Објектот тежина : Околу 7.8 g
Пакет Листата :
1 * Memo Влошки
Поради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики. И мала грешка на големина е предизвикана од рачно мерење.Ви благодариме! Производ Фотографии

Други карактеристики

боја:
Случаен Стил
кориснички:
No
Функција:
Самолепливи
Број На Модел На:
BQ-N80
Функција:
Декорација
Лепило Или Не:
Yes
Магнетизам:
No
Стил:
Мемо Влошки

Најдобри понуди