• Неодамнешно
2 ПАРЧИЊА Kasun DL-600 6.5 Midrange/Midwoofer Говорникот Возачот Единица Кастинг Алуминиум Кошница Црна PP Конус Fs=36Hz 8ohm 180W D179mm

2 ПАРЧИЊА Kasun DL-600 6.5 Midrange/Midwoofer Говорникот Возачот Единица Кастинг Алуминиум Кошница Црна PP Конус Fs=36Hz

DEN 4735.68

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Број На Модел На:
DL-600
Тип На Објект:
говорникот единица
Материјал:
Алуминиум
Пакет:
Yes

Најдобри понуди