• Неодамнешно
Уво влошки замена покритие за DENON DN-HP1000 HP1000 DN-HP700 ДИЏЕЈ Сетови(earmuffes/ слушалки перница)

Уво влошки замена покритие за DENON DN-HP1000 HP1000 DN-HP700 ДИЏЕЈ Сетови(earmuffes/ слушалки перница)

DEN 479.52

Количина на стоки
Тековен


Опис На Производот
Пакет се вклучени :
1. Замена Earpads Компатибилен Со DN-NP1000 Мека Удобно Earpads
2. 2 Парчиња=1pair
Боја : Црна
Производ Слики Биле Однесени Во Вид
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Помек Leatherette и Пена
Совршено Се Вклопуваат
Овој Модел Е Компатибилен Со DENON HP1000 Слушалки
Нарачана (Тоа е оригинал, за hp1000)

Други карактеристики

Материјал:
кожа
Пакет:
Yes
Бренд Име:
V-MOTA
Тип На Објект:
Уво Влошки
Број На Модел На:
За DN HP1000
боја:
Црна
Големина:
88
Тоа е оригиналната за HP1000:
Yes

Најдобри понуди