• Неодамнешно
Уво влошки замена покритие за DENON АХ-D1100 АХ-NC800 АХ-A100 Слушалки(earmuffes/ слушалки перница)

Уво влошки замена покритие за DENON АХ-D1100 АХ-NC800 АХ-A100 Слушалки(earmuffes/ слушалки перница)

DEN 863.52

Количина на стоки
Тековен


Опис На Производот
Пакет се вклучени :
1. Замена Earpads Компатибилен Со DENON АХ-D1100 АХ-NC800 Мека Удобно Earpads
2. 2 Парчиња=1pair
Боја : Црна
Производ Слики Биле Однесени Во Вид
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Помек Leatherette и Пена
Совршено Се Вклопуваат
Овој Модел Е Компатибилен Со DENON АХ-D1100 Слушалки
Нарачана (Тоа е оригинал, за АХ-D1100 )

Други карактеристики

Материјал:
кожа
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
За АХ-D1100
Големина:
AA
Бренд Име:
V-MOTA
Тип На Објект:
Уво Влошки
боја:
Црна
Тоа е оригиналната за АХ-D1100:
Yes

Најдобри понуди