• Неодамнешно
Уво влошки замена покритие за DENON АХ-D2000 АХ-D5000 АХ-D7000 АХ-D7200 Слушалки(Оригинал earmuffes/ слушалки перница)

Уво влошки замена покритие за DENON АХ-D2000 АХ-D5000 АХ-D7000 АХ-D7200 Слушалки(Оригинал earmuffes/ слушалки перница)

DEN 1439.52

Количина на стоки
Тековен


Опис На Производот
Пакет се вклучени :
1. Замена Earpads( Одржување earmuff ) Компатибилен Со DENON АХ-D2000 АХ-D5000 АХ-D7000 слушалки
2. 2 Парчиња=1pair
Боја : Црна
Производ Слики Биле Однесени Во Вид
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Помек Leatherette и Пена
Совршено Се Вклопуваат
Овој Модел Е Компатибилен Со DENON АХ-D7000 h eadphones
Нарачана (Тоа е оригинал )

Други карактеристики

Материјал:
кожа
Пакет:
Yes
Бренд Име:
V-MOTA
Број На Модел На:
За АХ-D7000
Тип На Објект:
Уво Влошки
Големина:
105
боја:
Црна
Тоа е оригиналната за АХ-D7000:
Yes

Најдобри понуди