• Неодамнешно
  • -10 %
10мм говорникот единица Повеќе единствена високо-технолошки CX200G 1pair=2 парчиња

10мм говорникот единица Повеќе единствена високо-технолошки CX200G 1pair=2 парчиња

DEN 626.00
DEN 696.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

боја:
сива
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
Leagginal
Тип На Објект:
Адаптер
Пакет:
No
Големина:
10mm

Најдобри понуди