• Неодамнешно
  • -19 %
RACAHOO 10pcs Слушалка Заштитник за Кабелот За iphone слушалки Жица организатор USB Кабелот Заштитник Заштитни Случај Winder Маска

RACAHOO 10pcs Слушалка Заштитник за Кабелот За iphone слушалки Жица организатор USB Кабелот Заштитник Заштитни Случај

DEN 84.00
DEN 104.16

Количина на стоки
Тековен

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 4 : времето За испорака може да бидат различни, понекогаш и тоа може да трае до 10 до 60 дена.
Повратни информации
1 : Ако не сте задоволни со предмети и нашата услуга, pls љубезно ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе да го стори истото за вас.5 * 1cm Забелешка : актуелната објект е правоаголник. 6 : Ако адреса не е точно, pls се направи промена, пред да плати, на неточни адреса ќе предизвика mail изгубени.
Враќање
1 : За било која причина,'повторно не се задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена. Ние're секогаш се обидуваат нашите најдобри. Пакет се вклучени : 10 Компјутери USB Конектор за Кабел Saver Заштитник Покрива. ќе бидат обезбедени еднаш ние брод од стоката.
RACAHOO 10pcs Слушалка Заштитник за Кабелот За iphone слушалки Жица организатор USB Кабелот Заштитник Заштитни Случај Winder Маска
100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјал : Пластични Боја: Црна, бела, црвена, розова, црвена роза, жолта, зелена, виолетова, сина, портокалова Боја : Како се покаже како слика ( боја е испратен од страна на случајни,Ако треба да ја одредите боја, ве молиме оставете порака ) Големина : 2. Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.
Испорака
1 : Ние брод на светот. 7 : Следење Бр. 2 : Ние поддршка на пратката од страна на e Packet, Кина Пост Воздух Mail, EMS, Fedex и DHL, добредојдени се избере методот сакате подобро. 2 : Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена за нарачки. Цел Инфо
Плаќање
1 : да ја прифатиме Alipay, Western Union, TT. 5 : стоките ќе бидат етикетирани како "Подарок" и изјави пониска вредност за превозот цел само. 3 : Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте за втор и обидете се повторно. Ако заменетата не е vailable, а потоа на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање. 2 : Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш замена или поправка.
Ако сте задоволни, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди пофалба !
Како точни беше опис на производот?
Како задоволни беа што со продавачот комуникација?
Како брзо да не продавачот бродот на објектот?
Споделувањето
. 2 : ве Молиме не двоумете се да aontact нас за да се добие подобро решение пред да остави негативни повратни информации.

Други карактеристики

Големина:
2.5*1 cm
боја:
Сребрена,Жолта,Портокалова,Бела,Сива,Црвена,Сина,Зелена,Розова,Црна,Виолетова
Тип На Објект:
winder
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Б-05
Пакет:
Yes
Бренд Име:
RACAHOO
Производот:
Канцеларија Организатор
Број На Модел На:
Линија Заштита Случај Серпентина Заштитна Маска
Обликот:
Плоштад
Функција:
Еко-Пријателски
Модел Number2:
кабел winder
боја:
случаен
Shape2:
Цртан филм заштитник за кабелот
Жица организатор користат за:
iphone слушалка кабел

Најдобри понуди