• Неодамнешно
  • -30 %
Висок квалитет на Bluetooth Аудио Приемникот на Звук Систем рецептор Bluetooth Примачот за Звучник Музички Приемник трговија на Големо

Висок квалитет на Bluetooth Аудио Приемникот на Звук Систем рецептор Bluetooth Примачот за Звучник Музички Приемник трговија

DEN 353.00
DEN 504.00

Количина на стоки
Тековен


Висок квалитет на Bluetooth Аудио Приемникот на Звук Систем рецептор Bluetooth Примачот за Звучник Музички Приемник трговија на Големо
Опис : Димензија : 4.7 x 3.5 x 1cm (L x W x H) Приклучок : 3.5 mm аудио џек Bluetooth : Bluetooth 3.0 V2.1+EDR Bluetooth профили : A2 DP и AVRCP Bluetooth фреквентен опсег : 2 .4 GHz-2.4835 GHz Примање чувствителност : -74±4d B Ефикасен спектар : До 10m Полнење влезен напон : DC 5 V Работно време : До 10 часа Полнење време : Околу 2 часа на Батеријата : Изграден во Батерија Работи со претседателот кој има 3,5 мм линија-во џек и се игра на музика од сите уреди овозможено со A2 DP стерео Bluetooth 3,5 mm приклучок 10 метри Приемник растојание Работат додека го полните вградена литиум-јонска батерија Ниска потрошувачка на енергија и долго работно време Plug and play Компактен и лесен-пондериран Пакет Содржина : 1 x Bluetooth Аудио Приемникот; 1 x USB Кабел; 1 x Прирачник за Корисникот Забелешка : Оваа точка да дојде без мало кутија, но ние ќе се спакуваат и пред превозот

Други карактеристики

Поддршка Apt-x:
No
Звук Песна:
Еден
WIFI Стандард:
Никој
Бренд Име:
Jninsens
Поддржува AAC:
No
Содржина:
Аудио
Број На Модел На:
JA00071
Интерфејс:
3.5 mm
Висока Дефиниција Поддршка:
Никој
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Bluetooth Стандард:
Bluetooth v3.0
Функција:
Никој
Пакет:
No
Безжична Тип:
Bluetooth

Најдобри понуди