• Неодамнешно
  • -30 %
8 компјутери супер удобно Мемориска пена слушалка совети бучава изолација T200 T400 T500 за во уво слушалки слушалки подобрен бас

8 компјутери супер удобно Мемориска пена слушалка совети бучава изолација T200 T400 T500 за во уво слушалки слушалки

DEN 269.00
DEN 384.00

Количина на стоки
Тековен

Пред инсталацијата, отстранување на стари слушалка совети. 1.Агол на уво совети, и вметнете над звук порта. 2.Се тркалаат совет во тенок, круг цилиндар. 3.Нежно вметнете ја целата совет во уво и држете го во за 10-15 секунди.На KZ пена совети со повеќе квалитет и со вистински меморија ефект. Повеќе удобен за носење, и ефикасна изолација од бучава. Функција : Слушалка висок квалитет на мемориска пена, изградена-во целосна црна звук водич цевка, со намалување на ниската фреквенција бучава оклопна. Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) (4 пара) T400 Средна големина , како default.Ако ви треба други Спецификации и големина, ве молиме оставете порака. ова е сунѓерот додаток за слушалка, не слушалка Боја : Црна. Size : small(11 mm ), средна(12.5 mm), големи(13.5 mm) Спецификации : T100(3 мм),T200(4 mm),T400(4.9 mm) , нивниот внатрешен дијаметар се различни, како што е прикажано на сликата ве Научи како да го изберат правото уво подлога Звучна дупка со дијаметар : 3 мм -3.9 mm избор T100 модел, Звучна дупка со дијаметар : 4 mm -4.8 mm избор T200 модел, Звучна дупка со дијаметар : 4.9 mm -6.5 mm избор T400 модел ве Молиме мерка на слушалки звучна дупка со дијаметар од(како што е прикажано), Како можам да се чисти совети? Се чисти вашиот пена совети со нежно бришејќи ги со чиста, влажна крпа. Користи вода само. Не чистење совети со алкохол-базирани чистење решенија. Нека совети целосно сува пред да ја следната употреба. За да се обезбеди врв перформанси, препорачуваме замена пена совети на секои три месеци или кога тие ќе станат soiled. 4 пар/8 компјутери бучава изолација пена совети за во уво слушалка слушалки слушалки подобрен бас Уво Влошки

Други карактеристики

Број На Модел На:
T100/T200/T400
Бренд Име:
GEVO
Големина:
S/M/L
Тип На Објект:
Уво Влошки
боја:
Црна
Пакет:
No
Материјал:
пена

Најдобри понуди