• Неодамнешно
  • -8 %
Видео надзор за Безбедност видео Микрофон Аудио FPV мини Камера Аудио + BNC РКА Видео + Power Кабел за видео надзор Додатоци DC 12V

Видео надзор за Безбедност видео Микрофон Аудио FPV мини Камера Аудио + BNC РКА Видео + Power Кабел за видео надзор Додатоци

DEN 132.00
DEN 144.00

Количина на стоки
Тековен


Треба секој стил CCTV ЛЕЌА, ве молиме контактирајте ме.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Кабли
Број На Модел На:
ХС-YPX001
Бренд Име:
HSmartcam
Големина:
/

Најдобри понуди