• Неодамнешно
MG1/48-Z (MG1-48/G6) Burgmann Механички Пломби со G6 стационарни седиште (Материјал:SIC/SIC/VITON)

MG1/48-Z (MG1-48/G6) Burgmann Механички Пломби со G6 стационарни седиште (Материјал:SIC/SIC/VITON)

DEN 1416.00

Количина на стоки
Тековен

Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. во отпадната вода и отпадни води апликации Апликација
Датум
ОПЕРАТИВНИ ОГРАНИЧУВАЊА
Температура : -20 °C ~+120 °C
Притисок : ≤1.MG1-48/G6 Орел Burgmann Механички Печати MG1 Серија за Вратило големина 48mm Пумпи Материјал-ПСО/SIC/VITON Серија Burgmann Механички Печати MG1 Број на Модел на MG1-48 Z/G6 (MG1/48-Z) Вратило Големина 48mm Вовед
Механички печати на MG серија се меѓу најчесто користените. Плаќање Зачувам е нашата preferabe метод на плаќање, што е безбедноста за вас. Ако имате било каква потреба или проблем, ве молиме ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager. Besiedes, сите големи кредитна картичка, T/T итн се прифатливи.Вие задоволство и повратни информации е многу важно за нас. Не се врзани зглобовите и сите се соочуваат со материјали се меѓусебно без да измените било
димензии. П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Повеќето од имајќи во нашата продавница ќе ја испрати од Експрес начин(EMS, Fedex и DHL). Ние ќе се направи добра како подарок со ниска вредност, треба да се одговорни за увозни давачки, ако вашата земја е потребно. Препорачливо за давачки со медиумите кои содржат материи, на пр.
Превозот : Предмети ќе биде предаден во рок од 7 работен ден откако уплатата примена (aliexpress ние ќе ги провери вашата кредитна картичка,и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со производот,ние ќе ги остават порака во време,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне грешка се случи. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Ако ви треба добра итно, ние исто така, обезбеди изразат начин(EMS, Fedex и DHL). Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Повратни информации политика : Ние ќе обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата, Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Тоа зависи од дестинацијата. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! П : Дали твоето цена вклучуваат увозни давачки? A : Не, нашата цена да не се вклучуваат увоз даноци и coustom должност.

Други карактеристики

Број На Модел На:
MG1/48
Бренд Име:
TLANMP
Стил:
Подолу Печат
Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Место на Потекло:
Кина
Примена:
пумпа за вода
Стандард:
Орел Burgmann
Печат Материјал:
SIC/SIC/VITON
Печат Тип:
Еден Пролет Печат

Најдобри понуди