• Неодамнешно
  • -9 %
4pcs/торба Мама Старечки Подлога Перат Градите Влошки Истури Превенција доење-m15

4pcs/торба Мама Старечки Подлога Перат Градите Влошки Истури Превенција доење-m15

DEN 48.00
DEN 52.80

Количина на стоки
Тековен


4pcs/торба Мама Старечки Подлога Перат Градите Влошки Истури Превенција доење
100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Мека здрава и безбедност за мајката и децата Тоа е добар подарок за вашиот љубители Спецификации : Материјал : Памук мешавина Големина : 9x9cm/3.54"x3.54" Боја : како на сликата покаже Кол : 4 парчиња Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува( без мало пакет) : 4pcs * Мајчино млеко подлога(други додатоци демо на сликата не е вклучена)

Други карактеристики

Тип:
Димовска Подлога
Карактеристики:
Ултра Мека,Останете Суви,Дише,Ултра Тенки,Супер Absorbency,Перат,Водоотпорен
Шаблон Тип:
Цврста
Количина:
4
Бренд Име:
THINKTHENDO
Шема:
Перат
Материјал:
Памук мешавина
Големина:
4
Број На Модел На:
2S50139

Најдобри понуди