• Неодамнешно
  • -22 %
LMID 4*0.6 M Icicle String Светла Божиќ Самовила Светла гарланд Отворен Дом За Свадба Партија Завеса Градина Декорација

LMID 4*0.6 M Icicle String Светла Божиќ Самовила Светла гарланд Отворен Дом За Свадба Партија Завеса Градина Декорација

DEN 773.00
DEN 990.72

Количина на стоки
Тековен

Самовила Светла,Правење на вашиот Шарени живот ;
2. Секој производ ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.Осум начини на сјај Ефекти :
Комбинација/во бранови/Последователни/Бавно сјај/Брка/Бавно исчезнат/Стабилен на/Трепкане ;
Кажи ни што Plug ќе сакате, ние ќе го испрати префрлување на приклучок со низа. Ве молиме контактирајте со нас пред вас би сакал да се врати. Нарачки ќе биде предаден во рок од 3 workingdays по потврдувањето на плаќање;Ќе биде одложен малку време Сезона;
2.Потоа испратете ни оние фотографии,ние ќе зборуваме за наплата.Ви благодариме.ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние би сакале да ги пријавуваат вредност и во името на редот на
Царинската Фактура како што ни рекоа Ако neccessary;
3.ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, се додека проблемот е решен. Ве молиме кои се занимаваат со Царински со себе.Бидете сигурни дека сите вратени предмети Мора да Биде во оригинално пакување и Мора да ни Обезбеди превозот следење на број, и специфична причина за враќање.Боја на располагање : Бела/Жолта/Сина/Шарени ;
5. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите. Корисниците се одговорни за враќање превозот на нас со соодветна амбалажа да се поправи, а потоа ние ќе бидат одговорни за resending превозот на купувачи.
Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ НЕ ЌЕ ИЗДАНИЕ ШТО AREFUND ИЛИ ЗАМЕНА.6 M Водоотпорен Ниво LED Светло е водоотпорен
Контролор кутија и приклучокот не е водоотпорен LED диоди/PC 120 LEDS/PC Материјал ПВЦ+Бакарна Жица Occassion Партија/Home/Свадба Декорација осветлување
1 PC* Самовила Светла
1. Враќање : Прво, да се Земе слики на пакетот и внатрешниот стоки,исто така, тежината на пакетот колку Што најде грешка на пакетот. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени withing 3 дена. Враќање на Пакет : Ќе има 7 Дена да контактирате со нас и 30 Дена за да се врати од денот таа е примена.

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Розова
Употреба:
празник
Е Светилки Вклучени:
Yes
База Тип:
Оптоварување
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Гаранција:
1 година
Глава Број:
101-150 глава
Приклучете Го Опашка:
Yes
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Празник Име:
Божиќ
Осветлување Растојание:
>30m
Повод:
Градина
Тело Материјал:
Пластични
Должина:
400cm
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Музика:
Никој
Карактеристики:
4*0.6 M Самовила Светла
Број На Модел На:
4*0.6 M Самовила Светла
Тип На Батерија:
AA
боја:
Бела
Бренд Име:
Lmid
Напон:
220V
Тип На Објект:
самовила светла
Големина:
4m*0.6m
LED КОЛИЧИНА:
120LEDS
Напон:
AC 220V
led материјал:
F5 LED
гарланд Боја:
Шарени /Топло Бела/Бела/Сино/Жолта/Зелена/Розова/Црвена
Школка Материјал:
ПВЦ
моќност:
8W/4M 120leds Led диоди
Жица Материјали:
1.6 mm целосна бакар транспарентен жица
Occassion:
Партија/Куќа/Свадбена/Градина/Празник божиќ декорација осветлување

Најдобри понуди