• Неодамнешно
  • -25 %
decorUhome Берберски Руно Ќебе Тежина Ќебе Со Патент Како Прекривки Покрие Мека Фрли За Зимски Двоен Слој Дебел Конец Ќебе

decorUhome Берберски Руно Ќебе Тежина Ќебе Со Патент Како Прекривки Покрие Мека Фрли За Зимски Двоен Слој Дебел Конец

DEN 960.00
DEN 1279.20

Количина на стоки
Тековен


Опис На Производот(Пакет Се Вклучени) :
1) Точка Име : Пријатна Троседот Фрлиле Ќебе
2) Материјал : Берберски Руно+ Фланелен
3)Големина Приближно : 100x160cm /120x200cm/150x200cm/180x200cm/200x230cm
4)Тежина Прибл : 0.65 kg/0.9 кг/1.15 kg/1.35 kg/1.7 kg
Се истакна : Оваа ставка не фрли коса и згаснат, шик мека атмосфера троседот фрлиле ќебе, климатизација ќебе.
Превозот услови 1.Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е ажурирана. 2.Малку цел ќе биде предаден во рок од 3 дена, големи цел ќе биде предаден во 7-10 дена 3.Ние ќе слободни брод вашата нарачка од Кина пост /Хонгконг воздух mail или e Packet и тоа ќе трае 20-49 работни дена на пат. 4.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Политика на враќање
Ако не сте задоволни со предмети,може да ги испратите назад во рок од 14 дена за враќање или размена.
Ве молиме имајте предвид дека,на враќање превозот цена е одговорност lf купувачи. ние ќе reeund откако објект се враќа.исто така,се врати ltem мора да bein оригинални добра состојба.
Feed врати
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине било повратни информации . Обично ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Вашето задоволство е секогаш ist предвид во нашиот бизнис.
Answer : ___________________________ Note :
* За зачувување на вашиот превозот надомест (ако Изберете брод од страна на "Продавачот за Испорака Метод "),
Ние ќе брод од вашата стока За Слободни страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Само може да се провери порака во Кина,
но не може да се Провери на превозот порака во вашата земја.
* Ако треба да ги Проверите превозот порака во вашата земја,ве молиме да го Избра брод од страна на "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или други .
Ве молиме вид истакна дека. за било какви прашања,може да се задржи контактирајте со нас.

Други карактеристики

Големина:
100x160cm, 120x200cm, 150x200cm, 180x200cm, 200x230cm
Стил:
Модерна
Измијте Стил:
Механички Се Мијат
Употреба:
Болница,Патување,Хотел,Воена,Пикник,Дома,Во Авион
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Функција:
Анти-Pilling,Преносни
Обликот:
правоаголник
одделение:
одделение А
Техника:
Ткаени
Возрасна Група:
Возрасни лица
Тип:
Волна
Тежина:
650g&900g&1150&1350g&1700g
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
прекривки за кревети
Бренд Име:
decorUhome
Шаблон Тип:
Plaid
Сезоната:
Зима
Материјал:
берберски руно
Големина 1:
100x160cm
Тежина 1:
650g
Големина 2:
120X200cm
тежина 2:
900g
Големина 3:
150x200cm
тежина 3:
1150g
Големина 4:
180x200cm
Тежина:
1350g
Големина 5:
200x230cm
Тежина 5:
1700g

Најдобри понуди