• Неодамнешно
  • -40 %
4/7pcs Луксузни Египетскиот главен долг памук Mandala Постелнина Поставите Везови прекривки ги опфаќа Класичните Кинески стил Кревет bedclothes

4/7pcs Луксузни Египетскиот главен долг памук Mandala Постелнина Поставите Везови прекривки ги опфаќа Класичните Кинески

DEN 5213.00
DEN 8688.00

Количина на стоки
Тековен

Ние секогаш користете брзо превозот начини за слободни,како што се Fedex,UPS,TNT,DHL, и одлучуваат употреба кои шпедиција, ако сакате конкретни шпедиција, оставете порака до нас. Ако купите две парчиња објект во мојата продавница, можете да добиете две парчиња. За Даноци Обично не треба да се плаќаат даноци, но понекогаш пакет може да треба да плаќање на увозни давачки во многу мал број земји, овие трошоци се на купувачот одговорност .0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче чаршаф : 245 х 265cm(96 x 104inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 2 парчиња Плоштадот перница : 60 x 60cm(23 x 23inches ) 1 парче coushion се покрива со главниот Забелешка 1. Купувачот не треба да плаќаат даноци затоа што ние ќе им даде на ниско декларираната вредност Забелешка 2. Врз ја Напуштат Повратни информации за оваа Трансакција, страната кликнете ја Напуштат Повратни информации.
Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Се потврди приемот на вашата нарачка. Повратни информации Знак во Мојот Ali Express. Прирачник за мерење 0~5cm грешка е дозволиво
Љубезно Потсетник : Ова постелнина поставите не вклучуваат било пополнување, ако сакате да се купи утешителот или перница пополнување, ве молиме кликнете на линкот подолу за да се купи. Забелешка 3.
боја 1
Оваа постелнина постави направени од 100 S Египетски памук
^ Чаршаф со убаво филе, drape подобро.
^ Посебни Прошируваат Дизајн, подобрување на квалитетот на ЖИВОТ!
^ висок квалитет на органски памук,чисто физичко здравје и заштита на животната средина, кралицата големина вклучуваат 1 парче прекривки маска, 1 парче на чаршаф, и 2 парчиња на pillowcases, не вклучуваат било кој додатен^ color2 color3 color4
ПОДАРОК Марами
Добрата вест
Сега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие убава марами подарок.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче чаршаф : 245 х 265cm(96 x 104inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Цар Големина 7pcs :
( погоден за 1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче чаршаф : 230 х 250cm(91 x 98inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 2 парчиња Плоштадот перница : 60 x 60cm(23 x 23inches ) 1 парче перница се покрива со главниот
Кралот Големина 4pcs :
( погоден за 1. Ве молиме проверете ја големината и она што се вклучени внимателно пред да го купат.

Други карактеристики

Големина:
Queen size 4pcs, Queen size 7pcs, King size 4pcs, King size 7pcs
Ткаенина Густина:
133 * 76
Стил:
Европа
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
Апликација Големина:
2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.5 m (5 метри)
одделение:
квалитет
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Материјал:
Египетски памук
Шема:
Извезена
Шаблон Тип:
Растенијата
тема count:
≥600TC
Пополнување:
Никој
Тежина:
4
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
0211-60
Техника:
applique везови
Употреба:
Дома
Количина:
4/7pcs
Ткаенина Count:
60-тите години
превозот:
Брза испорака како што Fexdex,UPS,TNT,DHL,итн
Пакет:
ПВЦ пакување(ако ви требаат повеќе убави пакет.контактирајте со нас
боја:
Црна,Сина,Сива
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)

Најдобри понуди