• Неодамнешно
  • -36 %
Стилски убави меки кревети поставите семејство бескрајни 4Pcs ќебиња покрие fltted листови pillowcase близнак целосна кралицата цар големина кревет поставува

Стилски убави меки кревети поставите семејство бескрајни 4Pcs ќебиња покрие fltted листови pillowcase близнак целосна

DEN 2028.00
DEN 3168.00

Количина на стоки
Тековен

Материјал : 100% Памук(12870) на Овој сет постелнина не е вклучуваат утешителот. Погоден за Душек висина : Помалку од 25cm(≤) answer : ___________________________ Note : Ова е 1pc прекривки капак и 1pc опремени лист и 2 парчиња pillowcase.
Answer : ___________________________ Note : Купувачот не треба да плаќаат даноци затоа што ние ќе им даде на ниско декларирана вредност (Во многу редок случај, купувачот се уште треба да се плаќаат даноци, ве молиме контактирајте со нас откако доби пакет, ние ќе рефундирање на дел од даноците за вас). Ве молиме проверете ја големината и она што се вклучени внимателно пред да го купат. Прирачник за мерење 0~5cm грешка е дозволиво.
Производот Се Покаже :

Други карактеристики

Големина:
100x200cm bed, 120x200cm bed, 135x200cm bed, 150x200cm bed, 180x200cm bed, 200x220cm bed, USA Twin size, USA Full size, USA Queen size, USA King size, California King
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),1.0 m (3.3 стапки),2.0 m (6.6 стапки),1.35 m (4.5 метри),2.2 m (7 стапки),2.5 m (8 стапки),1.8 метри (6 стапки),2.8 m (9 стапки),1.5 m (5 метри)
одделение:
квалитет
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
тема count:
300TC
Бренд Име:
xuyongtong
Тежина:
1-2.5kg
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
12868
Шема:
Печатени
Техника:
Реактивен Печатење
Стил:
Модерна
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Ткаенина Count:
40
Количина:
4 парчиња
Пополнување:
Никој
Шаблон Тип:
Бескрајни
Ткаенина Густина:
128X68
Употреба:
Дома
постелнината се поставува големина:
близнаци целосна кралицата кралот супер кралот
Прекривки покрие големина:
150*200cm,160*210cm,180*220cm,200*230cm,220*240cm
опремени лист големина:
100*200cm,120*200cm,135*200cm,150*200cm,180*200cm,200*220cm
Pillowcase Големина:
48*74cm
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува

Најдобри понуди