• Неодамнешно
  • -9 %
благородна mulberry свила утешителот пополнување без ватенка маска,Изберете различна тежина, во различни годишни времиња

благородна mulberry свила утешителот пополнување без ватенка маска,Изберете различна тежина, во различни годишни

DEN 2402.00
DEN 2640.00

Количина на стоки
Тековен


А+ 100% mulberry свила Лето ватенка core/ утешителот пополнување без ватенка покрие!
На Mulberry свила е Кралица на природни влакна. Mulberry свила ватенка core/утешителот пополнување обезбеди сигурен чувство на удобност и здрав стил на живот.
Ќе добиете :
mulberry свила направени ватенка core/утешителот пополнување, 100% квалитетот mulberry свила

Други карактеристики

Големина:
150x210cm, 180x210cm, 200x230cm, 220x240cm
Тежина:
500g, 1000g, 1500g, 2000g, 2500g, 3000g
Материјал:
100% Свила
Број На Модел На:
165
Сезоната:
Четири Сезони
одделение:
квалитет
Производна Технологија:
Рачно Производство На Позиционирање
Бренд Име:
Vescovo
Техника:
Рачно изработени
Пополнување:
Свила
Шема:
утешителот пополнување
Ткаењето Технологија:
no

Најдобри понуди