• Неодамнешно
  • -29 %
Удобноста на Жените Чипка Целосна Покриеност Плус Големина Wirefree Доењето Породилно Медицинска сестра Градник

Удобноста на Жените Чипка Целосна Покриеност Плус Големина Wirefree Доењето Породилно Медицинска сестра Градник

DEN 613.00
DEN 863.52

Количина на стоки
Тековен

Најпродаван
Удобноста на Жените Чипка Целосна Покриеност Плус Големина Wirefree Доењето Породилно Медицинска сестра Градник
Детали за производот :
92%Полиестер,8%Spandex
Паѓачкото клипови идеална за негување на
Целосна јавуваа породилно градник добра за поддршка на градите
Не-жичани мека првенство градник за максимална удобност и поддршка
6 редовите на кука & очи се обезбеди дополнителна поддршка и да се обезбеди совршено се вклопуваат
Широк опсег на големини за целосна разби мајки потребите
Дизајниран за поддршка на променливите потреби на вашето тело за време на бременоста и медицинска сестра.
Овој градник има лесен ослободување клипови за капка првенство медицинска сестра.
Чипка детали дава женски и прилично се чувствуваат дизајниран да направи да се чувствувате посебни.
Unpadded чаши и Жица-слободен градник удобен за носење.
Предупредуваат Совети :
Ве молиме љубезно се погледне на големината подолу и изберете големина ти треба
Објектите се мери од страна на страна, ќе има мало отстапување, се надевам, ќе може да се разбере.

Други карактеристики

Чаша Големина:
C, D, ДД, E, F
Бендови Големина:
34, 36, 38, 40, 42
Бренд Име:
GRATLIN
Материјал:
Spandex,Полиестер
Поддршка Тип:
жица за слободни
Рака Тип:
Заменлива Ремени,Прилагодени-ремени
Затворање Тип:
Три Кука-и-око,Назад Затворање
Број На Модел На:
a002
Боја Стил:
Природна Боја
Функција:
Породилно
Пол:
Жените
Стил:
Димовска Градник
Материјал:
92%Полиестер, 8%Spandex
Состојба:
Нов со ознаки

Најдобри понуди