• Неодамнешно
  • -15 %
Породилно Пижами Есен Зима 3 Парче Сет Nightgown Сомот Чипка Pijamas Sleepwear Одговараат за Бремени Жени Nightwear YFQ194

Породилно Пижами Есен Зима 3 Парче Сет Nightgown Сомот Чипка Pijamas Sleepwear Одговараат за Бремени Жени Nightwear YFQ194

DEN 2047.00
DEN 2408.16

Количина на стоки
Тековен


Големина на информациски ( единица : cm)
Панталони должина H ip Прашка биста W aist N ightgown ракав N ightgown должина Укажуваат на тоа висина Сугерираат тежина
М 99 92 68 60 63 103 158-165 cm за 57.5
L 101 9 4 70 62 65 105 158-168 cm за 62.5
Како да се купи Материјал

Други карактеристики

Породилно Големина:
M, L
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
IOLANCY
Ткаенина Тип:
Сомот
Јака:
V Деколте
Боја Стил:
Природна Боја
Број На Модел На:
YFQ194
Материјал:
Полиестер
боја:
Морнарско сина, златна
Карактеристики:
Спиење, дома, во удобни, дише
Сезоната:
зима, есен
Големина:
M, L

Најдобри понуди