• Неодамнешно
  • -30 %
Топла Породилно Фотографија Реквизити Бременоста Фенси Фустан Од Чипка Облека Strapless Макси Gown Породилно Облекува Сплит Пред Жените Долг Фустан

Топла Породилно Фотографија Реквизити Бременоста Фенси Фустан Од Чипка Облека Strapless Макси Gown Породилно Облекува

DEN 1161.00
DEN 1658.40

Количина на стоки
Тековен


Топла Породилно Фотографија Реквизити Бременоста Фенси Фустан Од Чипка Облека Strapless Макси Gown Породилно Облекува Сплит Пред Жените Долг Фустан
Фенси облека за вашиот породилно фото снимајте
Големина на : Слободен големина
Должина : 174cm Биста : 74-150cm Рамо : 51cm Соодветна Тежина : 45~85kg Боја : Розова, Бела.Роуз црвено Драги мој пријател : 1. Има шлиц пред се, тоа може да се покаже стомакот кога ќе се земе слики, и вие исто така може да се затвори тоа ,како макси фустан. 2. Тоа е Азија големина 1cm=0.39 инчен, ве молиме изберете вистинската големина според вашиот сопствен големина. 3.Големината imformation е само за референца само, па можеби има 2-4cm разлики поради прирачник за мерење. Ве молиме да обрнете внимание кога ќе се измери. 4.Производите боја можеби покажуваат различни на различни монитори.
Модел шоу

Други карактеристики

Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Силуета:
Плажа
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Shoulderless
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
SexeMara
Боја Стил:
Природна Боја
Декорација:
Никој
Стил:
Симпатична
Материјал:
Чипка
боја:
Розова,Бела,Роуз
Објектот:
породилно фотографија фустан
Облека за:
Породилно Фотографија Облека
бременост:
бременоста фотографија реквизити
Се облекуваат:
породилно чипка фустани
се облекуваат за:
облека за бремени
облека за:
облека за бремени жени
бремени фотографија:
бременоста фустан фотографија
бремена:
за бремени жени фотографија проп

Најдобри понуди