• Неодамнешно
  • -15 %
MONGDENGYUNMA Печатени chiffon Породилно Облекува 2018 лето v деколте, Породилно Облека за Бремени Жени, Бременоста Облека

MONGDENGYUNMA Печатени chiffon Породилно Облекува 2018 лето v деколте, Породилно Облека за Бремени Жени, Бременоста Облека

DEN 1101.00
DEN 1295.04

Количина на стоки
Тековен


MONGDENGYUNMA Печатени chiffon Породилно Облекува 2018 лето v деколте, Породилно Облека за Бремени Жени, Бременоста Облека
ГОЛЕМИНА(cm)
М : Lenght 83 биста 94 рамо 37 препорачува тежина 90-110
L : Lenght 85 биста 98 рамо 39 препорачува тежина 110-130
XL : Lenght86 биста 102 shoulder41 препорачува тежина 130-150
XXL : Lenght 86 биста 106 рамо 43 препорачува тежина 150-170

Други карактеристики

Породилно Големина:
M, L, XL, XXL
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Јака:
V Деколте
Бренд Име:
MODENGYUNMA
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Памук
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Краток
Боја Стил:
Природна Боја
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Печати
Силуета:
А-Линија
Декорација:
Возбудува

Најдобри понуди