• Неодамнешно
Нов Сјај Кристал Легура Помине Уметност 200pcs/пакет Цвеќиња Шупливи Помине Накит, Додатоци,Шарм 3d DIY Помине Декорација Алатки

Нов Сјај Кристал Легура Помине Уметност 200pcs/пакет Цвеќиња Шупливи Помине Накит, Додатоци,Шарм 3d DIY Помине Декорација

DEN 1321.92

Количина на стоки
Тековен


Нов Сјај Кристал Легура Помине Уметност 200pcs/пакет Цвеќиња Шупливи Помине Накит, Додатоци,Шарм 3d DIY Помине Декорација Алатки
Кина најголемата 3 D помине накит фабрика, 100% производство за кристал накит.
ние имаме повеќе од 5000designs накит во нашите акции,
ако ви треба многу накит стилови, ве молиме ги споделите со нас.
како да се купат ?
ве молиме да ни даде реден број и вашите квантитет (MOQ е 20pcs) ако некои објекти надвор од акциите, ние сме за промена на дизајни за вас,
или ние да може да се меша дизајни за вас !!!
на jewerly се со висок квалитет 888 AAA Одделение кристал и Preciosa
тие се со висок квалитет Кристално rhinestones, може да бидете сигурни дека ви се допаѓа нив
Место на Алуминиумски Накит на вашиот nailsto направи themlook прекрасни.
Пакет Содржина :
200pcs/торба помине уметност јасно кристал декорација
големина : од 8мм да 18mm,
тежина : 1/0.5/g (1 PC)
материјал : алуминиумски+кристал
Пакување : 200pc/торба
бои : coloful алуминиум и сребро rhinestones,
Облик : bowknot/Врана/цвет/Шупливи накит
Како да се применуваат помине накит Подготви помине пинцети, лепак, ноктите накит, алуминиумска фолија или пластична кеса. Ставете мала количина на ноктите накит лепак врз алуминиумска фолија или пластична кеса. Држете го накит со пинцети и се применуваат лепилото рамномерно на својата површина за лепење да се помине. Стави на накит на саканата локација на вашите нокти и нежно притиснете на.
Вашите нокти ќе изгледа прекрасно како перформанси направено од страна на ноктите уметници.
Овие нокти jewelries ќе го направат вашиот ред и фенси ноктите.
2.Толку Многу Дизајн За Декорација
3.Висок Квалитет Со Евтини Цена
4.Брза Испорака со помалку moq
Топла продажба кристал помине уметност накит
1. помине уметност накит
2.Толку Многу Дизајн За Декорација
3.Висок Квалитет Со Евтини Цена
4.Брза Испорака Со Мали MOQ Ред

Други карактеристики

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Бренд Име:
MingLee
Број На Модел На:
jkoioi
Количина:
10000
Тежина:
5g
Големина:
3mm
Материјал:
Метал
Тежина:
3g
Бои:
повеќе од 100colors
Материјал:
Смола
Тип:
ноктите додатоци
is_customized:
Yes
Материјал:
Rhinestones
Обликот:
лак/cross/brand name/цвет/животинско
Кристал:
ААА одделение
Користи:
3d помине уметност
Пакување:
100pcs/торба

Најдобри понуди