• Неодамнешно
2017 Нови Црна нови 200pcs/многу сребро алуминиум со врвот кристал AB помине уметност шарм метал помине накит декорација на ноктите уметност кристал

2017 Нови Црна нови 200pcs/многу сребро алуминиум со врвот кристал AB помине уметност шарм метал помине накит декорација

DEN 1785.60

Количина на стоки
Тековен


2017 Нови Црна нови 200pcs/многу сребро алуминиум со врвот кристал AB помине уметност шарм метал помине
накит декорација на ноктите уметност кристал

Други карактеристики

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Бренд Име:
MingLee
Количина:
10000
Тежина:
5g
Големина:
3mm
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
so4r5tgf5fgfg
Тежина:
3g
Бои:
повеќе од 100colors
Материјал:
Смола
Тип:
ноктите додатоци
is_customized:
Yes
Материјал:
Rhinestones
Обликот:
лак/cross/цвет/животинско
Кристал:
ААА одделение
Користи:
3d помине уметност

Најдобри понуди