• Неодамнешно
Ноктите Шарм нови пристигне 100pcs 3D легура помине уметност накит со бела/зелена дијаманти, злато метал помине декорација Јапонски корејски

Ноктите Шарм нови пристигне 100pcs 3D легура помине уметност накит со бела/зелена дијаманти, злато метал помине декорација

DEN 840.96

Количина на стоки
Тековен


Ноктите Шарм нови пристигне 100pcs 3 D легура помине уметност накит со бела/зелена дијаманти, злато метал помине декорација Јапонски корејски
Кина најголемата 3 D помине накит фабрика, 100% производство за кристал накит.За Превозот,ние може да избере по курир начин.
Вашите нокти ќе изгледа прекрасно како перформанси направено од страна на ноктите уметници. помине уметност накит
2.
MOQ 100pcs
Прилагодување&Логото на располагање
ОЕМ&ODM се прифатливи
Пакување, како на клиент'requirement
Delivey Време за 7 до 10 дена
Рок на плаќање T/T,western union
Превозот Терминот ПРОЗОРЦИ.
Нашите Услуги
Ние може да ви понуди висок квалитет на производот и конкурентна цена,најдобро по -продажба на услуги.FEDEX,DHL,EMS,Од Воздух,од Страна на Морето
2.Висок Квалитет Со Евтини Цена
4.Толку Многу Дизајн За Декорација
3.Висок Квалитет Со Евтини Цена
4.
на jewerly се со висок квалитет 888 AAA Одделение кристал и Preciosa
тие се со висок квалитет Кристално rhinestones, може да бидете сигурни дека ви се допаѓа нив
Место на Алуминиумски Накит на вашиот nailsto направи themlook прекрасни.Брза Испорака со помалку moq
Топла продажба кристал помине уметност накит
1.
Опис На Производот
3 D Легура помине уметност накит ( 3,000 дизајни)
Материјал Алуминиум, Кристал Тип 3 D
Функција Моден Дизајн,Добар Квалитет,Лесно Се Применуваат
Боја Како на сликата покажува
Употреба Помине Уметност,Телефон,Кеси и сл.5/g (1 PC)
материјал : алуминиумски+кристал
Пакување : 100pc/торба
бои : coloful алуминиум и сребро rhinestones,
Облик : bowknot/Врана/цвет/Шупливи накит
Како да се применуваат помине накит Подготви помине пинцети, лепак, ноктите накит, алуминиумска фолија или пластична кеса. Стави на накит на саканата локација на вашите нокти и нежно притиснете на.
ве молиме да ни даде реден број што треба.Толку Многу Дизајн За Декорација
3. или ние ќе ја испрати на стилови во ramdon !
Пакет Содржина :
100pcs/торба секој стил помине уметност јасно кристал декорација
големина : од 8мм да 18mm,
тежина : 1/0.
Како DHL,FEDEX,UPS-от,EMS,итн. Држете го накит со пинцети и се применуваат лепилото рамномерно на својата површина за лепење да се помине.
ние имаме повеќе од 5000designs накит во нашите акции,
ако ви треба многу накит стилови, ве молиме ги споделите со нас.
Овие нокти jewelries ќе го направат вашиот ред и фенси ноктите.Брза Испорака Со Мали MOQ Ред
Пакување & Испорака
ПВЦ Убаво Торба,100pcs/дизајн/торба.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Бренд Име:
MingLee
Големина:
12*11mm
Количина:
10000
Тежина:
5g
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
26544
Тежина:
3g
Бои:
повеќе од 100colors
Материјал:
Смола
Тип:
ноктите додатоци
is_customized:
Yes
Материјал:
Rhinestones
Обликот:
лак/cross/brand name/цвет/животинско
Кристал:
ААА одделение
Користи:
3d помине уметност
Пакување:
100pcs/торба

Најдобри понуди