• Неодамнешно
3d Легура Кристал Лак Вратоврска Помине Уметност Украси,200pcs Кристал DIY Помине Сјајот Додатоци Накит,Ноктите Материјали

3d Легура Кристал Лак Вратоврска Помине Уметност Украси,200pcs Кристал DIY Помине Сјајот Додатоци Накит,Ноктите Материјали

DEN 1353.60

Количина на стоки
Тековен


3d Легура Кристал Лак Вратоврска Помине Уметност Украси,200pcs Кристал DIY Помине Сјајот Додатоци Накит,Ноктите Материјали

Други карактеристики

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Бренд Име:
MingLee
Број На Модел На:
sogfgfgfgffg
Количина:
10000
Тежина:
5g
Големина:
3mm
Материјал:
Метал
Тежина:
3g
Бои:
повеќе од 100colors
Материјал:
Смола
Тип:
ноктите додатоци
is_customized:
Yes
Материјал:
Rhinestones
Обликот:
лак/cross/brand name/цвет/животинско
Кристал:
ААА одделение
Користи:
3d помине уметност
Пакување:
100pcs/торба

Најдобри понуди