• Неодамнешно
  • -14 %
3D Помине Уметност Налепници Мешани Дизајни 108Pcs/Лист Само Лепило Ноктите Accessoires Сјајот Ноктите

3D Помине Уметност Налепници Мешани Дизајни 108Pcs/Лист Само Лепило Ноктите Accessoires Сјајот Ноктите

DEN 53.00
DEN 61.44

Количина на стоки
Тековен

Предмети детали :
100% Сосема Нов Помине Уметност Налепници
Материјал : Пластика
Содржина : 1 лист (108 PCS)
Еден лист од лепило помине уметност налепници за да ги собере сите нокти, ноктите и ноктите совети.
Многу лесен за употреба во 3 едноставни чекори
Одберете дизајн и кора од надвор.
Место на дизајн на ноктите или ноктите совет и нежно тријте неколку пати
Се применуваат врвот палто за најдобри резултати.
Без лепак бара и само кора надвор за да ја отстраните.
Пакет Содржина :
108pcs/Лист 3 D Цвет Нокти Налепници.

Други карактеристики

Бренд Име:
БУ-Bauty
Број На Модел На:
M0998-01
Материјал:
Пластични
Големина:
21.5*17.5cm
Количина:
1 ЛИСТ
Стил:
3D Помине Налепница
Тип На Објект:
Налепница & Decal
Тип На Објект:
Налепница & Decal
Стил Тип:
Цвет

Најдобри понуди